Alan adınız için sorulan “Ne kadar?” sorusuna nasıl yanıt veriyorsunuz?

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

SiyahGiyen

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
2 Eki 2019
1
1
Sürekli olarak domain satan birisi değişim. Eğer bir domaini satmak istiyorsam bendeki fiyatı zaten bellidir. Kafamdakini söylerim, karşı tarafta bir şey söyler. Mantıklı ise yaklaşırım.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
39
36
Türkiye
Her ne kadar verdiği rakamları çok gerçekçi bulmayıp, çok mıkır olduğunu düşünsem de yine de önce bir Estibot'a danışıyorum. Daha sonra düşündüğüm rakam ile, Estibot'un verdiği değeri harmanlayıp X şeklinde karşı tarafa sunuyorum.
Ama işin bir de şu kısmı var. Lütfen bu noktada beni mazur görün ama düşüncelerimi söylemek istiyorum. Eğer müşteri adayı Türkiye'den bir birey ya da firma ise konuşmayı çok da uzatmaya gerek kalmıyor. Çünkü eninde sonunda, öyle ölü bir fiyat teklif ediliyor ki, evlere şenlik. Bunun adına da profesyonellik diyorlar.
 

0nur

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
3 Nis 2020
12
5
Bugüne kadar 2-3 tane domain satmışımdır. 30 a aldıysam 100 e zor sattım demek domainler iş yapmazmış buradan öğreneceğimiz çok şey var :D
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
5

Forum istatistikleri

Konular
732
Mesajlar
1,786
Kullanıcılar
509
Son üye
mutlu
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü