Ben Kimim? | Onur Özden

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

empat

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
27 Eki 2019
9
5
20
Antalya/Türkiye
onurozden.io
Programlama dünyasına ilk adımımı, ilk bilgisayarım alındıktan bir yıl sonra, 15 yaşında, temel seviye C# öğrenerek attım. Windows'taki erişim kısıtlamaları ve kararsızlıklar sonrası başka bir işletim sistemi arayışına girdim ve Linux'la tanıştım. Linux'la tanışmamın ardından temel düzey Bash dilini ve Linux'la ilgili araçların, komut satırının kullanımını öğrenerek Linux konusundaki bilgilerimi arttırdım.

PHP ile tanışarak web programlama dünyasına ilk adımımı attım. Beraberinde HTML, CSS ve Javascript'te kendimi orta düzeye getirdim. Bu süreç içerisinde forumlarda ve gruplarda yardımlaşma felsefesini benimsedim. An itibariyle Linux'la ilgili bir forumda ve internet sektöründeki 2 Facebook grubunda moderatörlük yaparak yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye devam ediyorum.

An itibariyle tüm zamanımı, web development ve web design (PHP, CSS, Javascript ve library, framework'lar), Wordpress Development, SEO ve Linux System/Server Management konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi ilerletmeye harcıyorum.

Bana şu iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..


Email
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
797
Mesajlar
1,891
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü