Bilinen En Yüksek Türkçe Domain Satışı

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Merhaba arkadaşlar, bugüne kadar bilenen/gerçekleşen en yüksek rakamlı Türkçe domain satışı hangisi? Benim bildiğim mng(.)com satışı 141 K $ ile en yüksek Türkçe domain satışı. Doğru mu biliyorum acaba? Bundan daha yüksek fiyata gerçekleşen bir Türkçe domain satışı duydunuz mu veya biliyor musunuz?
 
  • Beğen
Tepkiler: madenci

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Uçakbileti bi okumuştum, unutmuşum sen söyleyince hatırladım bende abi 👍 Teşekkürler
 

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
70
111
Okey.com Çinli bir site'ye gidiyor. Bildiğim kadarıyla Dolar bazında UcakBileti.com (250 bin USD), TL bazında ise MNG.com 142 bin USD.
 
  • Beğen
Tepkiler: DomainMarket
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
796
Mesajlar
1,889
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü