Bir Domaincinin Başarı Hikayesi

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
558
693
Konya
www.cizgi.com
Genç blogger çocuk soruyor,​
- Efendim, bugünlere nasıl geldiğinizi, bu inanılmaz portföyün öyküsünü bizimle paylaşmak ister misiniz?​
Ve cevap geliyor,​
+ 2014 yılıydı. Elimdeki $10'dan başka hiç bir şeyim yoktu. Elimdeki para ancak 1 domain almama yetiyordu, ve ben 1 domain aldım. Sabahtan akşama kadar o domaini pazarlamaya çalıştım ve gün sonunda domaini tam $20'a sattım. Sabahı zor etmiştim. Ertesi sabah, elimdeki $20 ile 2 domain aldım. Sabahtan akşama kadar o 2 domaini pazarlamaya çalıştım. Ve gün sonunda ikisini, toplam $40'a sattım. Bu sistemle 1 hafta devam ettim ve 1 hafta sonunda elimde 50 domain olmuştu. Bunları uzun uğraş vermeme rağmen satamadım, 1 yıl geçti uzatma maliyetlerini karşılayamadım, düştü hepsi.. Aradan 1 ay geçtikten sonra amcam öldü ve bize 5 Milyon dolar miras kaldı. Ben de boşta olup kalitesi tartışılan domaine $10 vermektense geleceğe yatırım yapmak adına $1.000 - $20.000 arası yatırımlık alımlar yaparak portföyü oluşturdum. Bilinç Şart :)
cry.gif
 
  • Beğen
Tepkiler: Turgay

adamking

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
6
4
5 milyon dolar kalacak miras olmadığına göre biz müsade isteyelim iyi günler 😀
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

enesoguc

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
17
12
okulsayacim.com
bir an domates hikayesine dönecek sandım belki bilen vardır adam cebindeki son parayla 1 kilo domates alıyor sonra 2 ve sonra kamyonlar alarak büyük bir şirket oluyor. Öyle bitmedi çok şükür.
Domain sektöründe bilginin olduğu kadar paranın da önemli olduğunu açıklayan bir gönderi olmuş. Para kazanmak için para harcamak şart.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

MixedMind

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
9 Eki 2019
18
4
Bana 5 milyon dolar borç verecek var mı bir şey deneyeceğim.
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Forum istatistikleri

Konular
825
Mesajlar
1,931
Kullanıcılar
565
Son üye
doomregist
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü