Bu Cümleler Etkisini Kaybetti

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
526
676
Konya
www.cizgi.com
domain.jpg

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..

'taki konu ile kendi yorumum ve yaşadıklarımın sentezi..​

Domain satıcılarını ikna etmek, domainleri daha ucuza almak için söylenen domaini, domain sektörünü kötü gösteren bu cümleler etkisini kaybetti.. Artık yeni bahaneler, yeni yaratıcı cümleler bekliyoruz..​

Bu domaine benden başka kimse talip olmaz, verdiğim teklif makul..
Bunu diyen kişi sonra geldiğinde, domain artık bende değil ise daha mutlu oluyorum.. Halen bendeyse de geldiği zamandaki fiyatı veriyorum. Eski çamlar bardak oldu neticede..​

Bu domain çok pahalı..
Neye göre, kime göre? Bu domain pahalı ise daha ucuz alternatifleri değerlendirebilirsiniz..​

Alan adı sektörü kötüleye gidiyor, çöküyor..
Umarım sektör çökerken sektörün içinde değilsinizdir artık.. Elindeki portföyü sorgulamayıp sektörü sorgulayan domaincilerden sıkca duyduğumuz bir cümle.. Sektöre girdim bu cümle vardı, şu anda hala var, yarın da olacak maalesef.. (Laf aramızda sektöre girdiğim ilk dönemlerde oluşturduğum çöp portföyden dolayı benim de bu cümleyi kullanmışlığım var.. :))​

Bu domaini okul projem için istiyorum..
Siz daha mezun olamadınız mı ya.? Yıllardır aynı cümle.. :) Yani "ben bir öğrenciyim daha ucuza ver" diye tercüme edilen bu cümleye verilebilecek cevap; "net uzantısı daha uygundur, .org uzantısı boşta onu projen için kullanabilirsin." şeklinde olabilir.​

Bu domainin trafiği yok, o yüzden değeri yok..
Domainin trafiğinin olması iyidir, ama trafik domain değerlemedeki kıstastan sadece biridir..​

Bu benim adım / eşimin adı / köpeğimin adı..
Köpeğimin adı diye gelen olmadı henüz :) Ama kendi ismini, eşinin ismini, çocuğunun ismini hatta yakın zamanda doğacak olan çocuğuna bu ismi koymayı düşündüğünü söyleyenler oldu. İsim domainlerinde bu söyleme biraz yardımcı olduğum doğrudur.. Tabi imkanlar nispetince.. Doğacak çocuğun isim babası gibi hissetmemden kaynaklı olabilir :)

Domainler yakın gelecekte kullanımdan kaldırılacak..
Sayı sürekli artarken bu söylem tabiki çok ütopik.. Misal biz artık telefon numaralarını kullanmıyoruz artık ama telefon numaraları hala var.. Sadece çevirmeyi bıraktık..​

Fiyatı önemli ölçüde düşürdüğünüzde bana ulaşın..
Görürsem söylerim.. Siz bana ulaştığınızda verdiğim fiyat geçerli olmayacaktır, liste fiyatı geçerli olacaktır.. Siz bütçenizi önemli ölçüde artırdığınızda ve domain hala portföydeyse ulaşabilirsiniz..​

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6

Forum istatistikleri

Konular
783
Kullanıcılar
545
Son üye
Levent41
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü