Corona'nın Sektöre Etkisi

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
526
676
Konya
www.cizgi.com
Coronanın sektöre etkisi; yeni kaydedilen .com sayısı artmış, yenileme oranı son yılların en düşük seviyelerine gerilemiş..​


Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..


Peki sizin satış hacminizdeki durum nasıldı.?

Kendi açımdan değerlendirecek olursam; Corona'nın ilk başladığı dönemler trafikte ve tekliflerde ciddi oranda bir artış söz konusu oldu.. Bu durum haliyle satışa da yansıdı.. Ancak son 1-2 aydır trafik yoğunluğu devam ederken tekliflerde bir düşüş söz konusu..​
 

Yasin

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Eyl 2019
3
3
İstanbul
Bende de korona başlangıcı (Mart ayı) ve sonrasındaki üç ay satışlar çok iyi seviyedeydi fakat geçen ay itibariyle %50 oranında bir düşüş söz konusu.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

metiner

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
24
5
Merhaba,
satışlarda mart-nisan itibariyle önemli bir yoğunluk vardı sonraki 2 ay görece durağan bir dönem geçtikten sonra son bir ay içerisinde satışa yansıyan teklif sayısında yine bir artış var.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

Aykutdogan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
25 Eki 2019
50
32
Nisan Mayıs Haziran'da Ciddi Satışlar Oldu. Temmuz'da 2 satış gerçekleştirdik Amerika'ya. Ağustos Sıfır, Durdu, Hiç Yok.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
783
Mesajlar
1,877
Kullanıcılar
545
Son üye
Levent41
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü