Dan.com'dan Domain Satan Oldu mu?

Aykutdogan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
25 Eki 2019
13
6
Merhaba,

Tavsiye üzerine dan.com 'a domainlerimi ekledim. Bir adet domainimi 1000$'a sattım dün itibari ile. Ödeme alındı, lütfen karşı tarafa domainin hangi firmada olduğunu ve firma içi mi firma dışı transferimi seçtiğinizi bildirin dediler. Bunu da yazdım konu bu şekilde kaldı. 2ci güne girecek ses soluk yok. İnvoice falan da oluşturuldu. Domaini alan kişi Dubai Arab Emerites'ten birisi. Bende kızdım az önce iptal ettim. Tekrar satılığa koydum 5000$ buy now yaptım. Şunun için soruyorum, dan.com ile alakalı bir durum olabilir mi? Profesyoneller mi yoksa bu tarz hatalar kaynaklanabiliyor mu? Daha önce afternic'ten bir çok domain sattım. Anlık olarak herşey çok güzel ilerliyor. Daha önce domain satan ve firmayi bilen varsa ve yorum atarsa çok sevinirm.

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
70
109
Dan.com gayet düzgün ve profesyonel platformdur. Afternic vs Sedo'da çeşitli transfer kolaylıkları olduğu için, domaininiz bu platformların anlaşmalı olduğu "hızlı transfer" yazmanlarından birindeyse, işlemler çok hızlı ilerler.

Ben şuraya takıldım, sadece 2 gün geçmişken: " Bende kızdım az önce iptal ettim. Tekrar satılığa koydum 5000$ buy now yaptım." Vallahi ne diyeceğimi bilemedim Aykut Bey :)

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
396
552
Konya
www.cizgi.com
Transfer olayları 2 günde çözülmüyor.. Dan olsun ya da başka bir satış platformu olsun.. Hızlı transfer için anlaşmalı yerler vardır platformların ama hepsi her firma ile anlaşmalı değil haliyle..

Satışı iptal edip fiyat artırmanız da etik olmamış..

• Beğen
Tepkiler: Aykutdogan

Aykutdogan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
25 Eki 2019
13
6
Afternic'te bir müşteri temsilcisi sizinle çok ilgileniyor. Burada chatten veya maille muhattap bulamadık. Aynı süreçte de domaine teklifler geldi. Neyse ki Dönüş yaptılar, Firma içi transferi seçtiğim için Dan kendine namebright hesabı açmış. Oraya göndermemi istediler. Gönderdik transferi tamamladık. Teşekkür Ederim.

• Beğen
Tepkiler: AfMeSu
PREMIUM DOMAIN SALES

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
12

Forum istatistikleri

Konular
580
Kullanıcılar
398
Son üye
Rootz
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü