Dizi ismi

batman

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
3 Eki 2019
10
7
batman
www.batmanim.com
Hiz*** com u aldim iyimi ettim kötümü bilemedim bu hafta dizisi oynayacak sadece dizi hakkında blog yapsam başım ağrırmi yada tavsiyeniz nedir ?

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
35
31
Türkiye
Başınız ağrımaz. Çünkü bu Türkçe'de global bir kelime. Web sitesi ise sizin bileceğiniz bir iş. Domaininiz hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: batman

Domainler

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
58
55
Istanbul
www.domainmatik.com
Başınız ağrımaz. Çünkü bu Türkçe'de global bir kelime. Web sitesi ise sizin bileceğiniz bir iş. Domaininiz hayırlı olsun.
Türkçe de global kelime nedir hocam :) mesele domainin genel bir isme sahip olması değil sitenin içeriği diziye ait görsel ve bilgileri kullanırsa tabii ki başı ağırır. Yapım firması uğraşır, uğraşmaz onlara kalmış ama direk olarak başın ağrımaz demek yanlış ifade.

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
35
31
Türkiye
Türkçe de global kelime nedir hocam :) mesele domainin genel bir isme sahip olması değil sitenin içeriği diziye ait görsel ve bilgileri kullanırsa tabii ki başı ağırır. Yapım firması uğraşır, uğraşmaz onlara kalmış ama direk olarak başın ağrımaz demek yanlış ifade.
Hocam haklısınız. Doğruyu söylemek gerekirse, paylaşıma cevap yazdıktan sonra ben de hatalı bir yaklaşım olduğunu anladım. Ama mesajı silemedim de, çünkü paylaşım yapan arkadaşa çok ayıp olurdu.
Aslında orada söylemek istediğim, hizmetçiler kelimesinin çoğul halde bir jenerik kelime olduğu, sadece dizi ile ilişkilendirilmesinin mümkün olmayacağı yönünde idi. Fakat sizin de söylediğiniz gibi, dizi ile ilgili paylaşımlar olan bir Web sitesinin baş ağrıtma ihtimali var. Dizi ile ilgili bir paylaşım içermeyen bir site, domain sahibinin başını asla ağrıtmaz.
Uyarınız için teşekkür ederim hocam. 👍😊

batman

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
3 Eki 2019
10
7
batman
www.batmanim.com
dizi siteleri sayamıyacagımız kadar fazla var ve kapanmıyorda o acıdan net bir şey kafamda kurgulayamadım.
nasıl bir şey yapayım fikri olan varmı ? satmak ikinci planım

Domainler

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
58
55
Istanbul
www.domainmatik.com
dizi siteleri sayamıyacagımız kadar fazla var ve kapanmıyorda o acıdan net bir şey kafamda kurgulayamadım.
nasıl bir şey yapayım fikri olan varmı ? satmak ikinci planım
kardeşim diziye ait videoları resmi kaynağından paylaşırsan sorun olmaz diye düşünüyorum. haber sitelerinde ki dizi haberlerini kendine referans alabilirsin.

Mesela dizinin resmi hesabından fragman paylaşıldığında;
Hizmetçiler 5.Bölüm Fragmanı Yayınladı diyerek kendi resmi kanalından embed ile sitene ekleyebilirsin fragmanı. Altına metin olarak fragmanda yaşanan olayları 5.bölümde şunlar oldu, bilmem kimi bekleyen tehlike ne? gibisinden içerik ekleyebilirsin.

Ama sana tavsiyem resmi kanallarından olsa dahi Full bölümleri yayınlama. Metin içeriği gir fakat İzlemek İçin Tıklayın diyerek resmi kanala yönlendir.

• Beğen
Tepkiler: batman

batman

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
3 Eki 2019
10
7
batman
www.batmanim.com
Bugün kanal d yi aradım site ismi söylemeden size link vererek paylaşım yapabilirmiyiz kesinlikle hayır dedi telif hakkına girer yasal işlemler başlatılır.

En iyisi satılığa çıkarmak galiba
Yorumlariniz için teşekkür ederim

PREMIUM DOMAIN SALES

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
9

Forum istatistikleri

Konular
580
Kullanıcılar
398
Son üye
Rootz
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü