Domain Etkinliği

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

Domain Etkinliği hangi ilde olmalı.!?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
537
680
Konya
www.cizgi.com
Havalar ısınmaya başlayınca Domainciler olarak bir etkinlik düzenlesek katılır mısınız?

Etkinlik Konya'da olur ise ben zevkle organize ederim fakat Konya dışında olur ise (ki Konya'da fazla domainci yok maalesef, başka illerde sektöre ilginin daha fazla olduğunu biliyorum) hangi ilde olmalı ve o ildeki arkadaşlar bu toplantıyı organize edebilirler mi.?

Bir fikir alışverişinde bulunurken, bir de anket açayım, hangi ilde olmalıdır diye.! (Aslında tek bir ilde olmasına da gerek yok, illerdeki arkadaşlar toplantıları organize edebilirlerse toplantılar için bir yol haritası çizilebilir.)

• Beğen
Tepkiler: DomainDepos

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Seçenekler arasında bana en uygun yer izmir.
Ben Mersin’deyim, mersin dışında organize edemem ama Mersin’de toplanmaya karar verilirse Mersin’deki organizasyonu ben ayarlarım ✋

• Beğen
Tepkiler: DomainDepos

caglar

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
41
31
Kastamonu
Böyle bir organizasyon olursa kimler katılacak ?
Katılımcı profiline göre (şehirler vs.) seçilirse daha mantıklı olabilir. Ki zaten hem forum hem diğer platformlarda görüyoruz ki çok fazla etkili domanci yok gibi :)

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
537
680
Konya
www.cizgi.com
Ben katılacağım yetmez mi.? :cool:

Katılmak isteyen, sektöre ilgi duyan, bişeyler öğrenmek, bir şeyler öğretmek isteyen.. Ya da sanalda tanıştığımız kişilerle reelde de tanışıp oturup bir çay içeriz diyen herkes katılabilir diye düşünüyorum..

Böyle bir organizasyon olursa kimler katılacak ?
Katılımcı profiline göre (şehirler vs.) seçilirse daha mantıklı olabilir. Ki zaten hem forum hem diğer platformlarda görüyoruz ki çok fazla etkili domanci yok gibi :)

• Beğen
Tepkiler: Turgay

Hakan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Eyl 2019
10
3
Ankara da Konya arası tercihim açıkçası şu hızlı tren kazası sonrası biraz çekinmiyor değilim

caglar

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
41
31
Kastamonu
O zaman aslında ilk etapta bir liste oluşturup aynı şehirden olanları birbiri ile iletişim haline geçirmekle başlayabiliriz :)
Var mı Kastamonu ?

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
39
36
Türkiye
Böyle bir etkinliğin yapılmasının çok faydalı olacağını düşünüyorum. Hem tanışma, hem de fikir paylaşma imkanı bulmuş oluruz. Ben oyumu İzmir'den yana kullandım.

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6

Forum istatistikleri

Konular
798
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü