Domain Kral'ından Satış Tavsiyesi

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
534
679
Konya
www.cizgi.com
Domain Kral'ının eski bir twitindeki videosunu gündeme getirmek istedim..​

01.jpg

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..

Özet için; @NeCcko ya teşekkürler.. 2 dakikalık videosunda kısaca şunları söylüyor;​

ÖZET: Domainciler domainleri son kullanıcıya ucuza veriyorsunuz ve iyi para kazanma şansını kaybediyorsunuz. Yeni domainciler son kullanıcıya 1000 dolara domain satıyor siz kafayı mı yediniz. Bu adam sadece kiraya her ay 4-5bin dolar çöp vergisine, elektriğe bile 1000 dolardan fazla ödüyor ve bunu her ay yapıyorlar. Son kullanıcıya satılacak en ucuz domain bile en az 15 bin olmalı. Siz onlara tüm dünyaya açılma fırsatı veriyorsunuz. Siz onlara çok değerli bir şey veriyorsunuz ve çok az Bir kar edince seviniyorsunuz. Siz kimse sizden domain almayacak ya da domainin çöp olduğunu düşünüyorsunuz ve salıveriyorsunuz. Domain giderini diğer giderlerle kıyaslayın. Potansiyel gelirinizi çöpe atmayın. Olaya farklı bakın.​

ŞAHSİ FİKRİM: Global piyasada hareket eden Domain Kral'ı hem kendi ekonomik rahatlığı, hem de portföyünün kaliteli olmasından dolayı çok rahat cümleler kuruyor.. Söylemlerinde haklı noktaları elbette var ama Türkçe Premium Domainler için yine bir nebze rakamsal olarak hak verilebilir.. Ama orta halli portföy sahipleri için anlattığı konudaki para birimini dolar yerine TL yapıp tavsiyelerini dinleyebilirsiniz diye düşünüyorum..​
Yakın zamanda Domain Kral'ının fiyat politikasına göre hareket edip en yüksek satışını yaptığını belirten 17 yıllık bir domain yatırımcısı hakkındaki

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..

..​

• Beğen
Tepkiler: benimalanlarim

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
70
111
Söylediği bütün sözler eli yüzü düzgün domainler içindir. Kendisi eli yüzü düzgün olmayan domainlere "pigeon shit" (güvercin boku" der :)

Tevfik

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
18 Eyl 2019
14
12
31
Kayseri
Türkiye'ye gelsinde göreyim, eli yüzü düzgün domainlerine millet çöp dömeye başlasın o zaman nasıl psikolojisi bozuluyor. Adam direkt RDM'lik olur :D

• Komik
Tepkiler: YavuzSelim

Aykutdogan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
25 Eki 2019
50
32
Hayatımda bir kez öyle bir acemilik yaptım. Açık arttırmadan 48 TL'ye bir domain almıştım. Normalde domain alırken domainle alakalı firmalar var mı? Piyasada neye talep var gibi yüzdelerine bakarım. Bunu öylesine almıştım ama aldığım domain çok kıymetliymiş, Adam 2000$ org uzantısına teklifte bulunmuş, domain sahibi kabul etmemiş. Ardından bana (net uzantısına) 2000$ teklif gönderdi, bu arada domainde bir fiyat yoktu, make offer'day dı. Fake bir teklif sandım ve kabul ettim. Bunu da kabul etmemin sebebi telefondaydım o sıra uzun bir görüşme yapıyordum. Sonradan İnvoice baktığımda katar görünüyordu domaini alan bölge olarak. Sonra domaine bir bakıyım dedim gerçekten çok can alıcı ve 100 üzerinde uzantısı dolu harika bir domaindi 4 harfli. Akabinde kişi benimle iletişime geçti özelden. 10.000$'a kadar satın alacaktım bir sebebi var mı dedi, yok dedim ihtiyaç hâlinde sattım dedim. Ardından bana portföyünüze bakabilir miyim başka yatırımlar yapmak istiyorum dedi tabii iş işten geçmişti. Ondan sonra hiç bir şekilde gelen tekliflere anlık dönmedim. @AfMeSu

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1

Forum istatistikleri

Konular
795
Kullanıcılar
551
Son üye
imact
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü