Düşük Tekliflere Geri Dönüşünüz

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

İstediğiniz Rakamın Çok Altında Teklif Alırsanız Nasıl Davranıyorsunuz.?

 • Reddediyorum

  Kullanılan: 1 12.5%
 • Yanıt vermiyorum

  Kullanılan: 1 12.5%
 • Fiyatını iletiyorum

  Kullanılan: 6 75.0%

 • Kullanılan toplam oy
  8
 • Anket kapatılmış .

webhoca

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
12
11
Muğla
webhoca.com
Önce uhulet ve suhuletle bir sindiriyorum verdiği fiyatı :) sakinleştikten sonra kibarca teklifi red ediyorum. Eğer yaklaşımı müsbet biriyse domain değerleme ile ilgili bir iki anektod ipucu paylaşıyorum. Neden ret ettiğimi sektörle ilgili 1-2 kelime ile anlatıyorum. Ters konuşur çabuk parlar söz dinlemezse hiçbir açıklama yapmıyorum.
 
 • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
5000 değer biçtiğim domaine 25 teklif gelince direk cevap vermeden sonlandırıyorum teklifi. Lakin 5000 istediğim domaine 250-300 teklif geldiği zaman istediğim rakamı iletip, bir pazarlık süreci başlatabilmek için çabalıyorum. Yani dişe dokunur ve çocuksu olmayan bir teklif ile gelindiği zaman, istediğim rakama uzak olsa bile ciddiye alıp değerlendiriyorum ve sürecin ilerlemesi için uğraşıyorum. Ama jenerik veya kilit keyword bir domaine bir kutu sakız veya bir paket sigar parası teklif edildiği zaman hiç muhattap olmuyorum bile...
 
 • Beğen
Tepkiler: AfMeSu
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5

Forum istatistikleri

Konular
796
Mesajlar
1,890
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

 • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
 • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
 • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü