Financial Markets

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
139
122

Merhaba arkadaşlar, elimde bulunan financialmarkets.org domaini için dün akşam XX $ bir teklif geldi Godaddy üzerinden, bende karşı teklif olarak pazarlık payını da düşünerek 3450 $ teklif verdim.
Financial ve Markets kelimeleri geniş bir aralıkta fiyatlanmış, muadil sayılabilecek bazı domainler 150 $ a da satışı gerçekleşen var son 1 yıl içinde, 4000 küsür $ a da gerçekleşen satışlar benzer muhteviyat da satışlarda var (tabiki org domainler bunlar)
Hem domain, hem de fiyatlandırma konusunda sizin de fikirlerinizi alabilirmiyim. Domain sizde olsaydı, fiyatlandırmayı nasıl yapardınız?
Biraz fikir alışverişi hem benim için hem de sizler için faydalı olur düşüncesindeyim...

Hem pozitif, hem negatif yorumda bulunmaktan çekinmeyin lütfen...

Her türlü fikire açığım...
 

Domainler

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
65
64
Istanbul
www.domainmatik.com
iyi bir yabancı keyword gibi görünse de değeri son kullanıcının belirleyeceği bir domain bence.
hem uzantı faktörü hem de çoğul eki almasının hem olumlu hem olumsuz yönleri var.

çoğul eki alması finans piyasaları tanıtımında analiz ve yorum projesi olarak değerlendirilebilir. ancak asıl alıcı tarafında yüksek meblağlara satabileceğiniz finansal kuruluşlar için uygun olmayacaktır. financal market, money market şeklinde çoğul eki olmasaydı sanırım para borsaları için biraz daha değerli olabilirdi domain.

fiyat konusunda ise hiç el değiştirmediği halde 17 senedir satılamayan .net uzantısının 2,988$ olduğunu düşünürsek şahsen benim fikrim max.1000$ fiyatlandırma yapmak olurdu bu domain için.
 
  • Beğen
Tepkiler: DomainMarket

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
139
122
Fiyatlandırma konusunda değinidiğiniz nokta benim için önemli ve faydalı 👍 Çoğul ek konusunda, çoğul olması benim gözümde daha iyi çünkü hedeflediğim kitle para piyasaları forumu veya teknik analiz sitesi yapmayı düşünen kesim (kendi bireysel ilgi alanım aynı zamanda. Webmasterlık olsaydı bende kesin kendim projelendirmek isterdim)
Farklı bakış açısı sunmuşsunuz, teşekkür ederim yorumlarınız için benim için faydalı oldu 🙏🏻
 
PREMIUM DOMAIN SALES


DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
12

Forum istatistikleri

Konular
675
Mesajlar
1,700
Kullanıcılar
480
Son üye
bunjil
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Buy website traffic cheap

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü