Hadise, hadise.com Davasını Kaybetti

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
39
36
Türkiye
Yıllardır Hadise’nin menajerliğini yapan ablası "hadise.com” alan adını, Hadise ile çalıştığı dönemde almıştı. İki kardeşin arasındaki kavga ve birlikte çalışmayı bırakması bir domain savaşını başlattı.

Uzun bir süredir domain adresini geri almaya çalışan Hadise sorunu ablasıyla çözemeyince olayı mahkemeye taşıdı. 3 Kasım 2004 senesinde kaydedilen hadise.com adresi için ünlü şarkıcı 2 Aralık 2019 tarihinde Belçika’daki ablasına dava açtı.
Hadise‘nin geçtiğimiz senenin sonlarına doğru başlayan domain davası ünlü şarkıcının beklediği gibi sonuçlanmadı. 2012 yılında Hadise.com domainini Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz 30.000$ ödeyerek satın almıştı. Hadise 2017/33908 numarasıyla Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti. Bir süredir hadiseacikgoz.com adresini kullanmakta olan ünlü şarkıcı yola aynı adresle devam edecek.
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
18

Forum istatistikleri

Konular
798
Mesajlar
1,892
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü