industrial crypto

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

COM

-
YÖNETİCİ
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
56
48
41
dünya
industrial ve crypto kelimelerini peşpeşe aynı cümlede kullanan kaç kaynak var ? crypto domainlere hakim değilim ama bana anlamsız geldi.
 

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Hocam ben 2.5 senedir crypto piyasası ile yakından ilgileniyorum. Şuan için çok değer atfedilecek bir domain değil, lakin 3-4 sene sonrasında değerli olacağına inanıyorum. Crypto kelimesi blockchain e alternatif olarak kullanılıyor birçok yerde. İndustrial blockchain alanında faaliyet gösterecek firmaların 2. tercihi olacak bir domain olduğunu düşünüyorum. Blockchain dünyası olarak ifade edilebilen şey aynı zamanda kripto dünyası olarak da ifade ediliyor bu camiada. Yani birbirine ikame kullanılan kelimeler blockchain ve crypto kelimeleri..bu domaini alma sebebim bu aslında. Ayrıca, ekstra kullanım ihtimali olarak endustriyel olarak kriptografinin kullanıldığı iş kollarının yakında çıkacağına da inanıyorum. Bu da bir başka ihtimal.. ama halihazırda kullanılabilecek pek zemini yok bugün için haklısınız tabiki 👍 3-5 senelik bir yatırım benim için çoğu crypto ve blockchain domainlerim işin esasında.
*flood önlemi* mesajınız otomatik birleştirildi:

Bir başka örnek vermek gerekirse, elimdeki domainlerden bir başkası : blockchainpharmacy*com şuan için peş peşe kullanan kaç kaynak var derseniz ondada pek kaynak bulamazsınız belki. Fakat biraz araştırınca, blockchain arge si için 10 milyon dolar bütçe ayırdığını açıklayan 3-4 tane pharmacy şirketi oldu geçen sene... yani bugün olmasada, birkaç sene sonranın önemli iş alanlarını oluşturacağına inanıyorum bunların...
 
Son düzenleme:

COM

-
YÖNETİCİ
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
56
48
41
dünya
Eğer dersini iyi çalışmışsan, 4-5 senelik yatırımı göz önüne almışsan, bir domainden zarar etme ihtimalin yok. Ama dersini iyi çalışmamışsan ve 1 sene sonra acaba yenilesem mi diye düşüneceksen zarar edersin. Domain değerlendirmesi yaparken ben bugün şuan şu saniyedeki değerini söylerim. 10 yıl sonra 300milyon dolar edebilir, ama bugün değeri bu.

Bu konuda kendinizi geliştirin crypto da çok ekmek var.
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
7

Forum istatistikleri

Konular
798
Mesajlar
1,892
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü