İstanbul Temizlik Servisi

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

enesoguc

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
17
12
okulsayacim.com
Geçen gün düştüğünü gördüğüm bir domaini satın aldım biraz uzun olsa da bir süre sonra alıcısının çıkacağını düşünüyorum siz ne dersiniz istanbultemizlikservisi.com

COM

-
YÖNETİCİ
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
56
48
41
dünya
temizlikservisi içeren 50$ üstüne satılmış 1 domain var mı ?

COM

-
YÖNETİCİ
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
56
48
41
dünya
temizlikservisi kelimesini içeren hiç bir domain $50 a satılmamışsa , üste bir kelime daha ekleyerek domain almak iyi bir yatırım mıdır ? domain alırken bu soruyu sorun kendinize.

• Beğen
Tepkiler: enesoguc

umut

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
21
9
Temizlikservisi. Com go daddy üzerinden 22 bin TL premium domain olarak satışta ayrıca temizlikfirmalari 2200 dolara yine go daddy üzerinden satılmış bende bir dipnot veriyim dedim

• Beğen
Tepkiler: enesoguc

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
526
676
Konya
www.cizgi.com
Satışta olmasının bir anlamı yok.. Ben alayım abuzertemizlik.com, çıkartayım satışa $50,000 a .. bu abuzertemizlik.net i değerli kılmaz.. veya herhangi bir başka domaini.. Benzer domainlerin satış rakamları varsa güzel bir değerleme kriteri olur o..

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
783
Kullanıcılar
545
Son üye
Levent41
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü