Likit Domain Piyasası Ciddi Bir Fiyat Artışına Mı Hazırlanıyor?

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
39
36
Türkiye
Likit Domain Piyasası Hareketleniyor Mu?

Bu sorunun cevabını zannedersem önümüzdeki günlerde net bir şekilde almış olacağız. Zira bu sabah saatlerinde Godaddy üzerinde gerçekleşen bir satış akıllara bu soruyu getirdi. ac555.com domaini, 476 USD gibi bir fiyatla Godaddy üzerinden satıldı. Bugüne kadar bu tarz domainler dosdoğru alıcı bile bulmazken, bu satış domain piyasasında farklı yorumlara neden oldu.
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Forum istatistikleri

Konular
795
Mesajlar
1,888
Kullanıcılar
552
Son üye
domainahmet55
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü