Marka Tescil Başvurusu Yapılmış

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

ethnoside

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
29
18
Merhaba.

Yaklaşık 1 ay önce açık arttırma ile satın aldığım bir domain için 2 farklı ülkeden ( ABD, Yeni Zelanda) marka tescil başvurusu yapılmış. Ancak bu başvurular halen onaylanmış değil. Başvuru tarihleri ben domaini satın almadan 1-2 ay önce yapılmış. Başvuruların onaylanması durumunda bu isim için herhangi bir mağduriyet yaşar mıyım? Marka tescili için başvuru tarihi mi onaylanma tarihi mi önemli?

Konu hakkında fikir ve önerilerinize ihtiyacım var.

• Beğen
Tepkiler: Aykutdogan

Aykutdogan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
25 Eki 2019
42
28
Domaini sizden her halukarda alamazlar domain sizde kalır ama o konuyla alakalı bir site açamazsınız. Ben geçen sene Tatil.com.tr'yi düşürdüler aldım, İsimtecsilden aradılar domain mahkemelik dediler banane dedim mahkemelikse boşa düştü aldım. Aylarca takip ettim dedim. Kısa sürede satışı olmadı, tescil işlemide yapamayacagım için 14 gün sonra domain düştü benden. Kimse alamaz domaini, büyük firmaysa gelip ücret öderler satın alırlar.

Bizim com.tr şirketimiz var, com uzantısı farklı firmada onlarda bilişimci, avukatla görüştük karşı firma ile görüştük, şuan domain onlarda ama bilişimle alakalı birşey açamıyorlar domaine.

• Beğen
Tepkiler: ethnoside

ethnoside

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
29
18
Domaini sizden her halukarda alamazlar domain sizde kalır ama o konuyla alakalı bir site açamazsınız. Ben geçen sene Tatil.com.tr'yi düşürdüler aldım, İsimtecsilden aradılar domain mahkemelik dediler banane dedim mahkemelikse boşa düştü aldım. Aylarca takip ettim dedim. Kısa sürede satışı olmadı, tescil işlemide yapamayacagım için 14 gün sonra domain düştü benden. Kimse alamaz domaini, büyük firmaysa gelip ücret öderler satın alırlar.

Bizim com.tr şirketimiz var, com uzantısı farklı firmada onlarda bilişimci, avukatla görüştük karşı firma ile görüştük, şuan domain onlarda ama bilişimle alakalı birşey açamıyorlar domaine.

Domain Covid ile ilgili anahtar kelime bir alan adı. Yapılan başvurularda inceleme aşamasında henüz onaylanmamış. Başvuru yapan kişilerden biri Amerika'da zengin bir yatırımcı. Açıkçası almadan önce marka tescili konusunda inceleme yapmamıştım. İyi bir teklif bekliyorum. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Forum istatistikleri

Konular
754
Kullanıcılar
525
Son üye
trankyle
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü