Muhteşem .com Proje Fikri.?

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
384
535
Konya
www.cizgi.com
011muhtesem.png

Her sektöre gidebilecek bir domain bence ama "Premium Domain List" olarak projelendirme fikri oluştu kafamda.. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda.!?

caglar

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
35
28
Kastamonu
Nedense benim aklıma Çikolata geldi.
Kaliteli bir çikolata markası yaratılabilir.
Bayramlarda aldığımız tarzdan :)

• Beğen
Tepkiler: AfMeSu

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
126
113
Uğur abi, ben olsam dediğin gibi kullanmazdım kesinlikle. Alan adı sektörü kısıtlı bir alan. Madem aktif etmeyi aklından geçiriyorsun, en azından genel ziyaretçi çekebilecek bir proje yap ufak bir proje bile olsa, ads geliri bıraksın sana. Belki boş bekleyeceğine böyle beklesin düşüncesindesindir ama boş bekleyeceğine, sana minik minik getiri yapacak birşey olsun en azından. Böyle düşünüyorum.
Fakat !! içinde bir proje olduğu vakit domaini almak isteyen bir son kullanıcı çıkma ihtimaline ters etki eder muhtemelen, işin bir de o tarafı var ve sende bunu düşünerek ufak veya orta çaplı bir proje yerleştirmiyorsun muhtemelen domaine.
Eğer alan adı listesi olursa içinde muhteşeme talipli çıkarsa yarın birgün o zaman ters bir etkisi olmaz alıcı için o konuda da sen haklısın...
O sebeple gönlüm alanadı listelemesine pek el vermesede, boş tutmakdan daha iyi olabilir... yazarken düşüncem yeniden şekillendi bak :))
Aklımdan geçenler bunlar benim...

• Beğen

Domainler

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
54
49
Istanbul
www.domainmatik.com
benim aklıma muhteşem yüzyıl dizisi geliyor sadece proje olarak. :) hala deli gibi izliyorlar güney amerika ve uzak doğu asya ülkelerinde. Çok ciddi bir kitlesi var. dizi bölümlerini ve sahnelerinin paylaşıldığı bir site değerlendirilebilir. videoları resmi kanallarından ekleyeceğin için telif sorunu da olmaz. iyi bir adsense getirisi olacağını düşünüyorum.

• Beğen

turk

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
24 Kas 2019
2
2
Benim de aklıma e-ticaret sitesi geldi. şöyle marka olabilecek cinsten :)

• Beğen
PREMIUM DOMAIN SALES

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
1
Çevrimiçi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
9

Forum istatistikleri

Konular
561
Kullanıcılar
388
Son üye
Mcanyucell25
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü