Para ve Zaman Kaybı

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

serkan17

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
22 Haz 2020
2
1
40
Çanakkale
Adı üstünde domain yatırımı, yatırım işinde yatırdırdığınız para önemlidir. Domain almadan önce estibot gibi domain değerleme araçlarının verdiği bilgilere çok güvenmemek gerekiyor. Bakıyorsun değeri 1.000 dolar görünüyor ama 100 dolar veren çıkmıyor. 70tl ye alınan domainden yatırım amaçlı pek fayda yok. İyi 1-2 kelime .com domainler için açık arttırmalara girip gücün yettiğince alım yapmak ve bir süre elde tutmak gerekli.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5

Forum istatistikleri

Konular
728
Mesajlar
1,781
Kullanıcılar
507
Son üye
emre47
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü