"Sertifika" Dolandırıcılarına Dikkat

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Zohi

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
535
679
Konya
www.cizgi.com
Yeni gelen bir mail ile birlikte "sertifika" dolandırıcılarını tekrardan hatırlatmış olalım..​
Önce domaini soruyorlar, daha sonra yüksek bir bütçe ile domaine talip olduklarını iletiyorlar.. Sonra da sizi domain için bir değerleme sertifikası almanız için bi siteye yönlendiriyorlar.. $100 gibi cüzi bir ücret verip $35,000 dolarlık bir satışı gerçekleştireceği hayaline kapılan satıcılar da $100 ı gözü kapalı veriyor.. Sonrası.. ulaşılmaz sonsuzluk.. 🙂
Son mailde godaddy e yönlendirdiğim, hemen al fiyatı; $18,000 olan bir domainime $35,000 verdiler.. Ben de onları GoDaddy e yönlendirdim.. ”$18,000 e oradan alın, kalan $17,000 e de 170 adet sertifika mı alırsınız yoksa araba mı alırsınız size kalmış.." dedim.. Bekliyorum..
Sertifikalarını dürüp dürüp soksunlar kitaplarının arasına ayraç olarak..​
-2018-​
 
  • Komik
Tepkiler: DomainMarket
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Forum istatistikleri

Konular
796
Mesajlar
1,890
Kullanıcılar
555
Son üye
nurettingul
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü