Snapnames hesap askıya alındı

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Selam arkadaşlar, daha önce snapnames hesabım yoktu. Az önce yeni bir hesap oluşturdum ve 9 gün sonra avaliable olacak bir domain için sepete ekleyip kayıt ettiğim kendi kredi kartım ile place order emri verdim. Ve hemen akabinde hesabınız askıya alındı diye uyarı verdi....
Hesabı açarken verdiğim bilgilerim doğru, ingilizce karakter uyumsuzluğu yoktu... zaten ödeme yap dedikten sonra askıya alındı...
Tecrübeli arkadaşlar fikir verebilirmi neden böyle olduğu ve nasıl çözebileceğim hakkında. Telefon no vermiş irtibat için ama elin yabancısıyla telefonda ingilizce cebelleşmek istemiyorum hiç.. yorum ve fikirlerinizi bekliyorum...

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
534
679
Konya
www.cizgi.com
Daha önceden üyeliğinizin olmadığını söylemişiniz, benim düşüncem yatar o halde..

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..

Buradan ingilizce bir ticket açarak yardım isteyebilirsiniz..

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Daha önceden üyeliğinizin olmadığını söylemişiniz, benim düşüncem yatar o halde..

Konudaki linki görebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Üye OLunuz..

Buradan ingilizce bir ticket açarak yardım isteyebilirsiniz..
Valla anlamadım uğur abi. Bana ticket da açtırmıyor sistem. Tek yöntem sunuyor, o da telefonu ara diye uyarı ekranı koydular önüme..
Valla nedir bu yabancılardan çektiğim benim.. daha önce de sedo hesabım banlanmıştı birileri ben bayram tatilindeyken 2-3 gün içinde bilmem kaç bin kere tıklamıştı domainlerimden birini ve benim yaptığımı düşünüp hesabımı banlamışlardı... şimdi snap e hesap açtım, açar açmaz askıya alındı. Sec ile ilgili link var. Türkiyeden kayıt yapmamla ilgili bir askılama süreci olabileceği aklıma geliyor... valla işten vakit yaratabilirsem ki çok zor (şu saatte bile çalışıyorum hala...) puştluğuna arayıp o mükemmel ingilizcem ile telefondaki çalışana bir işkence çektirip niye böle yaptınız hacı diyecem 🤣🤣 kendileri kaşınıyorlar sonuçta, tek dil seçeneği sunuyorlar ve tek iletişim yolu telefon koydular önüme gibi bir durum var.. o zaman benim muhteşem speaking yeteneğime maruz kaldıkları için şikayet etmeyecekler 😂😂

Neyse, yinede bir fikri olan veya başına aynısı veya benzer bir olay gelen olduysa daha önce, fikirlerini paylaşabilirse sevinirm...

İletişim mail adreslerini bulabilirsem ilk oraya yazmayı deneyeceğim aklımda o var ilk olarak ama iletişim adreslerine denk gelemedim göz gezdirdim biraz ama...

• Beğen
Tepkiler: AfMeSu

Kipa

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
26 Eyl 2019
44
30
Denizli
www.kipa.com
Valla anlamadım uğur abi. Bana ticket da açtırmıyor sistem. Tek yöntem sunuyor, o da telefonu ara diye uyarı ekranı koydular önüme..
Valla nedir bu yabancılardan çektiğim benim.. daha önce de sedo hesabım banlanmıştı birileri ben bayram tatilindeyken 2-3 gün içinde bilmem kaç bin kere tıklamıştı domainlerimden birini ve benim yaptığımı düşünüp hesabımı banlamışlardı... şimdi snap e hesap açtım, açar açmaz askıya alındı. Sec ile ilgili link var. Türkiyeden kayıt yapmamla ilgili bir askılama süreci olabileceği aklıma geliyor... valla işten vakit yaratabilirsem ki çok zor (şu saatte bile çalışıyorum hala...) puştluğuna arayıp o mükemmel ingilizcem ile telefondaki çalışana bir işkence çektirip niye böle yaptınız hacı diyecem 🤣🤣 kendileri kaşınıyorlar sonuçta, tek dil seçeneği sunuyorlar ve tek iletişim yolu telefon koydular önüme gibi bir durum var.. o zaman benim muhteşem speaking yeteneğime maruz kaldıkları için şikayet etmeyecekler 😂😂

Neyse, yinede bir fikri olan veya başına aynısı veya benzer bir olay gelen olduysa daha önce, fikirlerini paylaşabilirse sevinirm...

İletişim mail adreslerini bulabilirsem ilk oraya yazmayı deneyeceğim aklımda o var ilk olarak ama iletişim adreslerine denk gelemedim göz gezdirdim biraz ama...

Bu linkten bilet açarak yazışmanı yapabilirsin.

Kipa

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
26 Eyl 2019
44
30
Denizli
www.kipa.com
Daha önce ticket açmama izin vermemişti sistem(yada hata vermişti artık bilmiyorum) ama şimdi açabildim... teşekkürler hocam, açtım bakalım ticket, geri dönüş yaparlar yakında. Sağolun...🙏🏻
Büyük ihtimal panelde girdiğiniz kredi kartının son 4 hanesi açık şekilde isminiz soyisminiz ve son kullanma tarihli sadece ön yüzü fotosunu ve artı elinize aldığınız resimli ehliyetiniz okunur şekilde yüz fotonuz aynı karede olacak şekilde net bir fotoğraf çekilin bununla birlikte bir doğrulama isteyecekler. Ondan sonra sorunsuz hesabınız aktif olacaktır.

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Büyük ihtimal panelde girdiğiniz kredi kartının son 4 hanesi açık şekilde isminiz soyisminiz ve son kullanma tarihli sadece ön yüzü fotosunu ve artı elinize aldığınız resimli ehliyetiniz okunur şekilde yüz fotonuz aynı karede olacak şekilde net bir fotoğraf çekilin bununla birlikte bir doğrulama isteyecekler. Ondan sonra sorunsuz hesabınız aktif olacaktır.
Dün gece sizinde söylediğiniz gibi snapnames den bana mail ile dönüş yapıldı ve doğrulama için birkaç şey istendi,sabah istedikleri evrakları gönderdim ve az önce hesap aktif edilip kullanıma açıldı.Teşekkür ederim yardımınız için hocam 👍

• Beğen
Tepkiler: Kipa ve AfMeSu

DomainMarket

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
141
126
Haydi geçmiş olsun :) Türk kredi kartları maalesef bazen kara listede olabiliyor. Sebebi bu olmayabilir tabi.
Çok mantıklı bir açıklama, bence bu olabilir sebep :) çünkü palce order emri verdiğim anda askılamışlardı hocam. Nedir bu Türkler olarak dijital ortamlarda çektiğimiz sıkıntı bizim :)
Paypal kullandırmazlar, wiki senelerce kapalıydı, üyeliklerde bazen exchange lerde türkçe karakter kullandığı için hesabı banlanıp parasına el koyulanlarda gördüm vs...

PREMIUM DOMAIN SALES

Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2

Forum istatistikleri

Konular
795
Kullanıcılar
552
Son üye
domainahmet55
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü