Tekliflere Geri Dönüş

Domain Yurdu

Domain Satın Alma & Satış Platformu

Sekme

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
526
676
Konya
www.cizgi.com
Domainlerimin fiyatları bellidir aslında.. Zaman zaman "hemen al" a çeviririm satışlarımı.. Zaman zaman fiyatları kaldırıp "teklif usulüne" .. Teklif usulünde de domain için istediğim rakama yaklaşmayan tekliflere cevap vermem genelde.. Ama bu arkadaş ısrarla fiyat isteyince, onu fazla oyalamak da istemedim..

Peki sizlerin gelen tekliflere geri dönüşleriniz nasıl.? Nasıl bir yol haritası izliyorsunuz.

01.jpg
 
  • Beğen
Tepkiler: DomainDepos

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
71
112
2000 USD'den düşün domainlerimin hepsi "hemen al", gerisi "teklif usulü". Teklif ne olursa olsun, domain için belirlediğim fiyat neyse onu yazıyorum kendi bölümüme :)
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

ethnoside

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
29
18
Beklentimin altındaki tekliflere, satmayı düşündüğüm fiyatın 1,5-2 katı ile cevap veriyorum. Eğer istediğim fiyata yakın bir karşı teklif gelirse, asıl satmayı düşündüğüm fiyatı son fiyat olarak iletiyorum.
 
PREMIUM DOMAIN SALES


 
Domainciler
Üyelere Özel grup · 3.240 üye
Gruba Katıl
 

DESTEKLİYORUZ

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
783
Mesajlar
1,877
Kullanıcılar
545
Son üye
Levent41
Take Control of Your Domain Names

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  • K.V.K. kapsamında IP, mail ve telefonunuz yapacağınız işlemleri takip etmek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü